آموزش تعویض سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

آموزش تعویض سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

سوئیچ فشار بالا یا همان High pressure switch قطعه ایست که برای قطع کردن پمپ در مواقع فشار زیاد دستگاه و پر شدن مخزن استفاده می شود. عوامل مختلفی وجود دارد که باعث خرابی سوئیچ فشار بالا می شود که راهی جزء تعویض آن نمی ماند.

حال در ادامه به آموزش تعویض سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر پرداخته ایم. البته این کار لازم است توسط متخصص فنی تصفیه آب انجام شود اما اگر دسترسی به متخصص فنی ندارید بهتر است مراحل زیر را مو به مو انجام دهید.

مانند هر زمان دیگه ای باید دستگاه را از برق کشیده و شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید. همچنین کمی شیر برداشت را باز بگذارید تا فشار درون دستگاه کاهش یابد.

سوئیچ فشار بالا را در دستگاه پیدا کنید. این قطعه معمولا به رنگ مشکی و از جنس پلاستیک است و معمولا در بالای براکت و نزدیک هوزینگ ممبران قرار دارد و با استفاده از شیلنگ های تصفیه و سیم برق به دستگاه متصل شده است.

شیلنگ های تصفیه را باید از سوئیچ جدا کنید به ورودی و خروجی شیلنگ ها توجه نمایید. سر شیلنگ ها را بررسی کنید تا زدگی و خوردگی نداشته باشند و اگر ایرادی داشت آن را ببرید.

سیم برق سوئیچ فشار بالا معمولا با سوکت متصل می شود و روکشی لاستیکی برای محافظت از آب بر روی آن قرار داد. آن را جدا کنید.

حال نوبت نصب سوئیچ جدید است. به فلشی که بر روی سوئیچ فشار بالا قرار دارد توجه کنید. ورود و خروج آب به سوئیچ با آن فلش مشخص شده است.

شیلنگی که از خروجی آب تصفیه شده هوزینگ ممبران خارج شده است را باید به ورودی سوئیچ فشار بالا متصل نمایید. حال شیلنگ دیگر را به خروجی سوئیچ نصب نمایید.

سوکت های برق را نیز به سوئیچ متصل نمایید. این بار مثبت و منفی سیم برق فرقی ندارد که به کدام طرف سوئیچ وصل شود.

سوئیچ را در محلی دور از ریزش آب محکم کنید و اگر لازم بود با بست کمربندی آن را به براکت ببندید.
دستگاه را به برق متصل نمایید و شیر ورودی را باز کنید.

زمانی که شیر برداشت را باز می نمایید دستگاه باید روشن شود و در زمان بسته شدن شیر برداشت باید بعد از چند لحظه دستگاه خاموش شود ( این عمل زمانی انجام می شود که شیر مخزن بسته باشد). در این صورت سوئیچ فشار بالا به درستی نصب شده است.

آموزش تعویض سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

آموزش تعویض سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *