آموزش تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

آموزش تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

هوزینگ ممبران قطعه ای مهم و ضروری است و وظیفه دارد تا فیلتر ممبران کارتریجی را درون خود نگه دارد. هوزینگ ممبران بر خلاف هوزینگهای پیش تصفیه دارای یک ورودی و دو خروجی است.

فشار زیادی را باید تحمل کند زیرا اصلی ترین فیلتر درون هوزینگ ممبران قرار می گیرد و آب با فشار بالا درون این هوزینگ پمپاژ می شود. به همین دلیل احتمال ترک و شکستگی هوزینگ ممبران وجود دارد.

اگر از هوزینگ ممبران آب نشت می کند باید محفظه را تعویض کنید که در ادامه آموزش تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر به طور کامل شرح داده شده است.

ابتدا باید دستگاه را از برق بکشید. شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید.

هوزینگ ممبران معمولا به رنگ سفید است و بر روی براکت قرار می گیرد و سه شیلنگ تصفیه آب به آن متصل شده است.

شیلنگ ها را از آن جدا کنید. توجه کنید که به هر پورتی کدام یک از شیلنگ ها متصل شده است و در صورت لزوم آنها را علامت گذاری کنید.

هوزینگ را از پایه نگهدارنده فیلتر جدا کنید و بیرون بیاورید. اتصالات را از پورت های هوزینگ ممبران جدا کنید باید اتصالات را خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا آزاد شوند.

توجه کنید که اتصالات مربوط به کدام یک از پورت های هوزینگ است، زیرا یکی از اتصالات زانویی سوپاپ دار است و مسیر جریان آب را یکطرفه می کند. در نتیجه مهم است که به پورت اصلی هوزینگ متصل شود.

بعد از جدا کردن کامل هوزینگ و اتصالات باید فیلتر درون آن را در بیاورید. اگر فیلتر ممبران سالم است آن را درون محفظه ی جدید قرار دهید اما اگر خراب است یک فیلتر جدید جایگزین کنید.

اتصالات زانویی را مانند قبل به پورت های ورودی و خروجی هوزینگ متصل کنید. قبل از نصب باید آنها را با نوار تفلون عایق بندی کنید.

بعد از آن باید هوزینگ ممبران جدید را در جای اصلی خود قرار دهید. مانند هوزینگ قبلی آن را به پایه نگهدارنده فیلتر محکم کنید.

شیلنگ های تصفیه آب را به پورت ها متصل کنید. شیلنگی که از فیلترهای پیش تصفیه خارج شده است را به ورودی هوزینگ نصب کنید، شیلنگی که به فیلتر پست کربن می رود را باید به پورت خروجی وسط هوزینگ ممبران متصل کنید و شیلنگ فاضلاب را به خروجی کناری وصل نمایید.

بعد از نصب کامل شیر ورودی و شیر مخزن را باز کنید ودستگاه را به برق متصل کنید.

آموزش تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

آموزش تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *