انواع اتصالات سه راهی تصفیه آب پیوری واتر puriwater

انواع اتصالات سه راهی تصفیه آب پیوری واتر puriwater

اتصالات یکی از قطعات مهم و ضروری در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است. از اتصالات برای نصب فیلترها، شیلنگ ها، پمپ و هوزینگ ها به یکدیگر و به دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. در واقع اتصالات نقش مهمی در دستگاه تصفیه آب دارند. اتصالات در انواع و با آلیاژهای مختلفی ساخته می شوند و در جاها و مکان های مختلفی کاربرد دارند.

همچنین برای اینکه بتوان دستگاه تصفیه آب پیوری واتر را به شیر ورودی زیر سینک ظرفشویی نصب کرد باید از اتصالات سه راهی استفاده کرد. حال این اتصالات انواع مختلفی دارند که در ادامه آنها را نام برده ایم و توضیح مختصری نیز داده ایم.

اتصال سه راهی استیل : این اتصال بر سر راه آب سرد ورودی برای نصب دستگاه به سینک ظرفشویی استفاده می شود. برای ساخت این اتصال از آلیاژهای متفاوتی از جمله آهن، برنج و استیل استفاده می شود. که کاربردی ترین آن اتصال سه راهی استیل است.

اتصال سه راهی سه سر فیتینگی : از این اتصال برای نصب سه شلنگ به یکدیگر استفاده می شود. در واقع هنگامی که بخواهید خروجی دستگاه تصفیه آب را علاوه بر شیر برداشت به ورودی یخچال، آکواریوم و یا غیره متصل نمایید باید از این نوع اتصال استفاده نمایید. ورودی و خروجی این اتصال به صورت فیتینگی است و نصب شیلنگ به این اتصال بسیار راحت و سریع است.

اتصال سه راهی سه سر مهره ای : این اتصال نیز مانند اتصال سه راهی سه سر فیتینگی است با این تفاوت که ورودی و خروجی این اتصال به صورت مهره ای است و کمی نصب شیلنگ به این اتصال دشوار است.

اتصال سه راهی تیرکمانی : این اتصال به صورت U شکل است و برای نصب دستگاه تصفیه آب به شیر ورودی آب سرد استفاده می شود.

اتصال سه راهی یک سر رزوه : ورودی که به شیر آب سرد نصب می شود به صورت رزوه ای طراحی شده است و دو سر دیگر هم به صورت فیتینگی و هم به صورت مهره ای است.

مدل های دیگری نیز وجود دارد اما موردهای بالا پرکاربردتر از بقیه هستند به همین خاطر به توضیح آنها پرداختیم.

انواع اتصالات سه راهی تصفیه آب پیوری واتر puriwater

انواع اتصالات سه راهی تصفیه آب پیوری واتر puriwater

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *