خار اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

خار اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

اتصالات فیتینگی که با عنوان اتصالات سریع نیز شناخته می شوند از قطعات به کار برده شده در سیستم های تصفیه آب خانگی پیوری واتر می باشند.

این اتصالات علاوه بر کیفیت بسیار بالا، عایق بندی بسیار قوی نیز دارند و مانع از نشت آب می شوند.

البته برای بالاتر بردن عایق بندی این نوع اتصالات از قطعات جانبی بسیار کوچکی به نام قفل اتصالات فیتینگی، گیره قفل کننده اتصال و یا خار فیتینگی استفاده می شود.

در انواع اتصالات فیتینگی حلقه ای وجود دارد که قابلیت حرکت به سمت عقب و جلو را دارد.

عملکرد باز و بسته کردن شیلنگ در این نوع اتصالات به این گونه است که اگر حلقه نگه دارنده به سمت داخلی اتصال قرار گرفته باشد شیلنگ تصفیه به راحتی از اتصال جدا می شود.

در صورتی که این حلقه به سمت خارج از اتصال حرکت کند مانع از باز شدن شیلنگ تصفیه از اتصال می شود و شیلنگ تصفیه را به محکمی در درون خود نگه می دارد.

اگر به شیلنگ تصفیه فشار وارد شود، یعنی آب با سرعت و فشاری بیشتر از حد معمول وارد شیلنگ شود ممکن است این حلقه را به سمت داخل فشار دهد و با داخل رفتن حلقه نگه دارنده شیلنگ تصفیه آب شل خواهد شد و موجب ایجاد نشتی آب می شود.

به همین دلیل برای بر طرف کردن این مشکل از یک قطعه بسیار کوچک و ساده استفاده می شود.

این قطعه که عموما به عنوان خار اتصالات فیتینگی شناخته می شود می تواند حلقه نگه دارنده را به سمت بیرون نگه دارد و حتی هنگامی که فشار وارد شده به شیلنگ وارد شود مانع از حرکت حلقه نگه دارنده به سمت داخل اتصال می شود.

به همین دلیل عایق بندی اتصال بهتر انجام می شود و شیلنگ همیشه به محکمی درون اتصال قرار می گیرد.

در صورت نیاز به خارج کردن شیلنگ برای تعویض قطعه یا فیلتر می توانید ابتدا خار فیتینگی را خارج کنید و سپس ضامن اتصال را فشار داده و شیلنگ را خارج کنید.

خار اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

خار اتصالات فیتینگی دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *