ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر از برخی تجهیزات کمکی برای آسان تر کردن کار با دستگاه و تعویض فیلترها استفاده می شود که آچار هوزینگ یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین این قطعات است.

از آچار هوزینگ برای باز و بسته کردن انواع هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه استفاده می کنند.
انواع آچارهای هوزینگ از نظر ساختار کلی مشابه با یکدیگر هستند و اجزاء به کار برده شده در آن بین آچارهای دیگر تقریبا یکسان است.

آچار هوزینگ تشکیل شده از بخش های ذیل است :

دسته :

دسته یکی از مهم ترین اجزاء آچار هوزینگ است که از آن برای وارد کردن فشار به جهت باز و بسته کردن محفظه فیلتر استفاده می کنند.

از آنجایی که این بخش از آچار تحت فشار بالایی قرار می گیرد باید استحکام زیادی داشته باشد، زیرا بیشترین فشار از دسته به حلقه آچار وارد می شود.

حلقه انتقال فشار :

بخش جلویی آچار به صورت دایره ای تو خالی ساخته شده است و قطر داخلی آن از قطر خارجی حلقه بیشتر می باشد. حلقه انتقال فشار در واقع به دور محفظه فیلتر قرار می گیرد و فشار دسته به کل هوزینگ وارد می شود.

گیره های آچار :

گیره های آچار بخشی هستند که در اطراف زائده های محفظه قرار می گیرند و وظیفه دارند فشار وارد شده از دسته را به صورت مستقیم به هوزینگ فیلتر انتقال دهند.

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

ساختار آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *