ساختار براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

ساختار براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

براکت یکی از تجهیزاتی است که به همراه تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر می آید و کلیه قطعات و لوازم جانبی دستگاه به غیر از شیر برداشت و مخزن بر روی آن نصب می شوند.

این قطعه یکی از اجزاء اصلی دستگاه را تشکیل می دهد و نبود آن با اینکه ممکن است اختلال جدی در فرآیند تصفیه آب به وجود نیاورد.

اما ظاهر دستگاه را به طور کلی به هم می ریزد و نحوه نصب و جابه جایی و تعویض فیلترها نیز سخت تر می شود.

براکت ها ساختاری متفاوت دارند، برخی از براکت ها پایه دار و برخی بدون پایه هستند.

براکت های پایه دار در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر کاربرد بیشتری دارند زیرا به لحاظ ساختاری کامل تر هستند و مزایا بیشتری نسبت به نمونه های بدون پایه دارند.

براکت های پایه دار بسیار آسان تر جابه جا می شوند و تعویض هوزینگ ها در این نوع براکت ها بسیار آسان تر و با احتمال خطای کمتر انجام می شود.

براکت های بدون پایه ساختاری متفاوت با نمونه های دیگر دارند، در این نوع دستگاه ها قطعات و لوازم جانبی در واقع بر روی هوزینگ ها سنگینی می کنند و احتمال شکستگی و ترک برداشتن هوزینگ ها بالاتر می رود.

برخی از براکت ها به گونه ای ساخته شده اند که جایگاه اختصاصی برای نصب گیج فشار بر روی آنها ایجاد شده است، اما نمونه های دیگر، محلی برای نصب فشار سنج ندارند.

ساختار براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

ساختار براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *