ساختار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر


ساختار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر قطعات و تجهیزات مختلفی به کار برده می شود، هوزینگ ممبران از قطعات اصلی و ثابتی است که در تمامی سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس پیوری واتر به کار برده می شود و از آن برای نگه داری و یا قرار گیری فیلتر ممبران در دستگاه استفاده می کنند.

ساختار هوزینگ ممبران با سایر هوزینگ های فیلتر پیش تصفیه دردستگاه تفاوت دارد، این محفظه از نظر جنس مقاوم تر از هوزینگ های شماره 1 و 2و 3 ساخته می شود، زیرا همواره تحت فشار بالا قرار می گیرد و آب خروجی از پمپ مستقیما وارد این محفظه می شود.

ساختار محفظه ممبران به صورت کلی استوانه ای شکل است، بر روی این محفظه درپوشی قرار گرفته است که با باز و بسته کردن آن می توان فیلتر ممبران را وارد و یا خارج از محفظه کرد.

بر روی درب یا هد این هوزینگ، ورودی آب قرار گرفته است که می توان با استفاده از اتصالات مناسب انواع شیلنگ تصفیه آب خانگی با قطر 1.4 اینچ را وصل کرد.

درون درب یا کلگی هد هوزینگ ممبران از یک یا دو اورینگ برای عایق بندی محفظه استفاده می شود. اورینگ هوزینگ ممبران مخصوص این هوزینگ است و قرار گیری آن در محفظه باعث می شود احتمال نشتی آب به حداقل برسد.

در انتهای محفظه ممبران نیز دو خروجی وجود دارد که یکی دقیق در وسط محفظه و دیگری در کنار ایجاد شده است.خروجی وسط برای خروج آب تصفیه شده در نظر گرفته شده است و خروجی کنار برای دور ریز فاضلاب به کار برده می شود.

ساختار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

ساختار هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *