شیر بین راهی در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شیر بین راهی در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر
در دستگاه ها تصفیه آب خانگی از شیر های مختلفی اعم از شیر مخزن، شیر میکس، شیر بین راهی و غیره به کار برده می شود. هر یک از این قطعات وظیفه خود را دارند و برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر در برخی موارد لازم است یکی از مسیر های آب مسدود شود و اجازه عبور آب از یک مسیر خاص داده نشود. در این مواقع شیر بین راهی در دستگاه کاربرد دارد و می توان از آن استفاده کرد.
البته کاربرد شیر بین راهی به همین گزینه ختم نمی شود و علاوه بر آن می توان از شیر بین راهی به عنوان کنترل کننده دبی جریان آب نیز استفاده کرد. به بیان دیگر در صورتی که شیر بین راهی در حالت بسته قرار بگیرد می توان به حجم محدودی از آب اجازه خروج داد. این ویژگی باعث می شود تا بتوان از شیر بین راهی به جای شیر میکس نیز استفاده کرد. از دیگر کاربرد های شیر بین راهی این است که می توان از آن به عنوان محدود کننده جریان یا فلو فاضلاب استفاده کرد.
شیر بین راهی دارای یک ورودی خروجی است که می تواند از نوع فیتینگی یا مهره ای باشد، البته نوع فیتینگی شیر بین راهی رایج تر است، یکی ازخروجی های شیر بین راهی قابلیت اتصال شیلنگ تصفیه آب خانگی با قطر 1.4 اینچ را دارد و خروجی دیگر آن نیز با قطر 1.4 اینچ برای نصب شیلنگ به کار برده می شود. اتصالات فیتینگی به کار برده شده در شیر بین راهی،کار با این اتصال را بسیار آسان و پر سرعت تر می کند.

شیر بین راهی در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شیر بین راهی در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *