علت خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

علت خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

فیلتر ممبران جزء فیلترهای اصلی دستگاه تصفیه آب پیوری واتر است که وظیفه دارد تا املاح و آلاینده های مضر درون آب را حذف نماید.

فیلتر ممبران مانند سایر فیلترها طول عمری دارد و باید بعد از حدود 15 الی 18 ماه تعویض شود. البته عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می شود طول عمر فیلتر ممبران کاهش یابد و زودتر از موعد نیاز بهتعویض پیدا کنند.

در این مقاله به بررسی علت خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر پرداخته ایم و به طور کامل شرح می دهیم.

یکی از قطعاتی که باعث خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر می شود. کیپ شدن فلو فاضلاب است.

به دلیل اینکه فلو فاضلاب آب غلیظ و دارای املاح را به فاضلاب انتقال می دهد اگر کیپ شود این آب درون فیلتر باقی می ماند و باعث خرابی فیلتر می شود. باید با تعویض فیلتر ممبران، فلو فاضلاب نیز تعویض شود.

گرفتگی اتصالات زانویی هوزینگ ممبران می تواند باعث خرابی زود هنگم فیلتر ممبران شود.

گرفتگی اتصالات زانویی به خصوص اتصال زانویی که در خروجی فاضلاب هوزینگ قرار گرفته باشد می توانند مانند فلو فاضلاب باعث آسیب به ممبران شوند.

تعویض نکردن به موقع فیلترهای پیش تصفیه نیز می تواند فیلتر ممبران را به سرعت خراب کند. زیرا فیلتر ممبران به کلر و ذرات معلق حساس است و اگر ذره ای از آنها وارد فیلتر شود باعث خراب شدن و کیپ شدن لایه های غشایی فیلتر ممبران می شود.

علت خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

علت خرابی زود هنگام فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *