عملکرد فیلتر کارتریج کربن بلاک در تصفیه آب پیوری واتر

عملکرد فیلتر کارتریج کربن بلاک در تصفیه آب پیوری واتر

دستگاه های تصفیه آب دارای انواع مختلفی هستند که از سه مرحله ای تا هشت مرحله ای متفاوت هستند همچنین فیلتر های این دستگاه ها به ترتیب شامل : فیلتر الیافی پلی پروپیلن، فیلتر کربن پودری، فیلتر کربن بلاک، فیلترغشای ممبران ، فیلتر کربن خطی، فیلتر مواد معدنی، فیلتر آلکالاین و فیلتر فرابنفش است که هر یک به نحوی وظیفه فیلتراسیون آب را برعهده دارند.

یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی برند پیوری واتر است و فیلتر سوم دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر به نام کربن بلاک یا کارتریج کربن فشرده نامیده می شوند و برای تکمیل فرآیند تصفیه مرحله دوم فیلتر کربن اکتیو به کار می رود. این فیلتر نیز از جنس پوسته نارگیل می باشد.

فیلتر کارتریج کربن بلاک پیوری واتر توانایی حذف کلر و ترکیبات آلی محلول در آب، طعم، بو و مزه نامطبوع باقی‌مانده در آن را دارد و به همین دلیل به آن فیلتر  CTOکه مخفف  (Color, Taste, Odor)  است نیز می‌گویند.

به سه فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واترپیش تصفیه و به سه مرحله بعدی آن تصفیه نهایی گفته می شود . فیلتر کارتریج کربن بلاک پیوری واتر قبل از فیلتر ممبران جای گرفته است و در این مرحله فیلتراسیون پیش تصفیه تکمیل می گردد .

محفظه این فیلتر نسبتا کوچک بوده و در درون آن کربن فعال شده همانند بلوک کربن قرار گرفته است . این فیلتر هم همانند فیلتر مرحله دوم هر 9 ماه یکبار قابل تعویض می باشد .

از مشخصات این فیلتر می توان طول عمر بالا ، بالاترین کیفیت تصفیه آب، ساخته‌شده از زغال پوسته نارگیل نام برد.

عملکرد فیلتر کارتریج کربن بلاک در تصفیه آب پیوری واتر

عملکرد فیلتر کارتریج کربن بلاک در تصفیه آب پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *