فیلتر ممبران مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب پیور واتر

فیلتر ممبران مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب پیور واتر

فیلتر مرحله چهاردستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر ممبران نام دارد که قابلیت اسمز معکوس دارد. این مرحله از دستگاه دارای لایه های بسیار نازک و فشرده می باشد که با پیشرفته ترین تکنولوژی در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی شده اند .

 ورق های این غشاء با نام نیمه تراوا قابلیت حذف 98 درصدی املاح موجود در آب را اعم از نیترات و نیتریت و آرسنیک و انواع فلزات سنگین موجود در آب می شود .

پس بنابراین تنها مولکول های آب تصفیه شده از این فیلتر عبور کرده و سایر ناخالصی های موجود در آب با نام فاضلاب از ممبران خارج شده و به داخل فاضلاب می ریزند .

 عوامل زیادی در طول عمر این فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر تاثیر دارند مانند تعویض به موقع پیش تصفیه و حذف آلودگی های موجود در آب در ایده آل ترین شرایط موجود، زمان تعویض این مرحله از فیلتر بین 12 تا 18 ماه می باشد .

سنگین ترین بار مرحله تصفیه آب این مرحله می باشد .آب لوله کشی منازل دارای مقدار زیادی کلر می باشد که در صورت رسیدن این کلر به فیلتر ممبران باعث پارگی غشاء ممبران می شود .

 در صورت استفاده بیش از حد فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر از طول عمر این فیلتر کاسته شده و بهتر است با تعویض به موقع فیلتر و سرویس و رسیدگی به پمپ بر طول عمر این فیلتر افزوده شود .

در صورت بالا بودن سختی آب بهتر است از فیلترهای مناسب استفاده شده یعنی از فیلترهای ضد رسوب یا محافظ فیلتر ممبران قبل از فیلتر ممبران استفاده شود .

فیلتر ممبران مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب پیور واتر

فیلتر ممبران مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *