محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس پیوری واتر مصرف برق بسیار ناچیزی دارند و قطعات برقی به کار برده شده در آن تنها با جریان برق 24 ولت کار می کنند.

مصرف این قطعات برقی بسیار ناچیز است اما آنچه که در عملکرد مهم آنها نقش دارد رساندن جریان برق ثابت و بدون نوسان به آنها است.

با توجه به اینکه آداپتور برای تامین برق مورد نیاز این قطعات به کار برده می شود، استفاده از یک آداپتور با کیفیت و مرغوب برای عملکرد قطعات برقی بسیار مهم است.

پس از آن پیشنهاد می شود برای اطمینان خاطر از یک محافظ برق نیز استفاده کنید. البته وجود محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی ضرورت ندارد.

به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی نمی آید اما می توان آن را به صورت جداگانه تهیه کرد و به عنوان یک قطعه کمکی برای اطمینان خاطر از عملکرد هرچه بهتر دستگاه استفاده کرد.

بهتر است محافظ برقی که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود، دارای تثبیت کننده جریان باشد.

اینگونه جلوی تمامی نوسانات در جریان برق گرفته می شود و جریان برق ثابت 24 ولت به پمپ، سوئیچ هایپرشر و لوپرشر و شیر برقی می رسد.

عملکرد صحیح قطعات برقی مانند پمپ حتی در روند تصفیه آب توسط فیلترها تاثیر می گذارد.

به عنوان نمونه اگر جریان برق ضعیف یا به همراه نوسان به پمپ برسد، پمپ تصفیه آب به خوبی کار نمی کند و عدم تامین فشار آب ورودی مورد نیاز برای ممبران باعث می شود تا فیلتر ممبران نتواند به درستی فرآیند تصفیه آب را تکمیل کند.

بنابراین پیشنهاد می شود از یک محافظ برق در دستگاه استفاده کنید تا دستگاه تصفیه آب در شرایطی مطلوب کار کند.

محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

محافظ برق برای دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *