مخزن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر

مخزن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر

یکی از تجهیزاتی که در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر استفاده می شود مخزن ذخیره آب است. معمولا در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از مخازن با ظرفیت 24 لیتر استفاده می شود.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر که با تکنولوژی اسمزمعکوس عمل می کنند به علت دقت فیلتر ممبران از مخزن برای ذخیره آب استفاده می شود که به دو صورت مخزن های تیوب دار و مخزن های خلا موجود هستند.

 مخزن ذخیره تیوب دار

این مخازن از سه قسمت تشکیل شده اند: پوسته تانک ، تیوب و فلنج و به صورت آنتی باکتریال می باشند. به این مخازن تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر، تانک های تحت فشار هم گفته می شود چون آب وارد تیوب می شود و هوا در اطراف آن فشرده می شود.

چون آب بعد از تصفیه ممکن است برای مدت طولانی در مخازن ذخیره راکد بماند مخزن و تیوب داخل آن باید با کیفیت باشد تا از ایجاد بو و طعم در آب جلوگیری نماید.

همچنین در بعضی از تانک های تحت فشار تصفیه آب نیمه صنعتی از تیوب های قابل تعویض استفاده می شود تا در صورتی که کیفیت لازم را نداشته باشد بتوان آن را تعویض نمود.

 درمخزن های ذخیره آب تحت فشار شیر تنظیم هوا نیز وجود دارد تا فشار باد مخزن را تنظیم نمایند و با افزایش فشار باد در مخزن، حجم آب ذخیره شده کاهش پیدا می کند.

مخزن ذخیره خلا یا بدون تیوب

در مخازن ذخیره بدون تیوب دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر جداره مخزن با استفاده از تزریق مواد پلاستیکی بهداشتی عایق می شود به همین دلیل آب با جداره مخزن تماس پیدا نمی کند و باعث می شود تا باکتری و میکروب در مخزن رشد نکنند.

مخزن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر

مخزن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *