میزان دور ریز آب از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان دور ریز آب از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر به چه عواملی بستگی دارد؟
دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر بر اساس روش نوین و پیشرفته اسمز معکوس کار می کنند و با جداسازی 98% از املاح و آلاینده ها آب را به دو بخش آب تصفیه شده و فاضلاب تقسیم می کنند. میزان پساب خروجی از دستگاه های تصفیه آب تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر پیدا می کند، اما به صورت کلی این مقدار بسیار کمتر از میزان آبی است که در اثر شستشوی ظروف یا استحمام و یا فلاش تانک های سرویس بهداشتی به هدر می رود.
در ادامه به برخی از عواملی که درتعیین میزان دور ریز آب از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس تاثیر گذار هستند می پردازیم :
فشار آب ورودی:
فیلتر ممبران به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر با فشار بالای آب کار می کنند، در واقع هر چقدر فشار آب ورودی به هوزینگ ممبران بالاتر باشد، راندمان تولید آب تصفیه شده نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین با استفاده از یک پمپ قوی می توان راندمان تولید آب تصفیه شده را بالاتر برد و از طرفی میزان پساب را کاهش داد.
ظرفیت فلو فاضلاب:
میزان فاضلابی که توسط فلو فاضلاب از دستگاه خارج می شود باید کنترل شده و دقیق باشد، اگر این قطعه حجم کمتری از فاضلاب را به بیرون هدایت کند، با اینکه خروجی پساب کاهش پیدا می کند اما از طرفی ممبران زودتر خراب می شود و در صورتی که بیش از حد لازم انتخاب شود خروجی پساب افزایش پیدا خواهد کرد.
میزان سختی آب:
هر چقدر آب ورودی به دستگاه سختی بالاتری داشته باشد، راندمان تولید آب تصفیه شده کاهش پیدا می کند و از طرفی میزان دور ریز آب افزایش پیدا می کند.
دمای آب ورودی، کیفیت ممبران و نوع آلاینده های موجود در آب از دیگر عواملی تاثیر گذار در تعیین میزان دور ریز پساب از دستگاه تصفیه آب خانگی هستند.

میزان دور ریز آب از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان دور ریز آب از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر به چه عواملی بستگی دارد؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *