نحوه تعویض فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

نحوه تعویض فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

همان گونه که می دانید فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان نقش مهمی در طول عمر و بازدهی ممبران دارد و به صورت کلی عملکرد صحیح این قطعه می تواند منجر به افزایش طول عمر ممبران و حفظ کارایی مطلوب فیلتر باشد.

از آنجایی که کارکرد صحیح این قطعه بسیار اهمیت دارد، پیشنهاد می شود با هر بار تعویض فیلتر ممبران، محدود کننده فاضلاب را نیز تعویض کنید تا با مشکلاتی نظیر گرفتگی مواجه نشود.

این کار باعث می شود تا خروجی فاضلاب برقرار باشد و هیچ صدمه ای از بابت فلو فاضلاب به ممبران وارد نشود.

اکیدا توصیه می شود در صورتی که با سیستم اسمز معکوس آشنایی ندارید، تعویض قطعات مختلف دستگاه را به کارشناس تصفیه آب بسپارید.

زیرا عدم آگاهی کافی می تواند باعث آسیب رسیدن به سایر قطعات دستگاه شود. حال در ادامه نحوه تعویض فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر را توضیح می دهیم.

  • ابتدا محدود کننده فاضلاب متناسب با دستگاه را با در نظر گرفتن شرایط مختلف و به طور دقیق انتخاب کنید.
  • سپس دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید و شیر ورودی اصلی آب را در حالت بسته قرار دهید.
  • محدود کننده فاضلاب در اطراف خروجی هوزینگ ممبران نصب می شود، آن را پیدا کنید و سپس شیلنگ ورودی و خروجی به محدود کننده فاضلاب را جدا کنید. در صورتی که محدود کننده فاضلاب دارای اتصالات فیتینگی است، می توانید ضامن اتصال را نگه دارید و شیلنگ را بیرون بکشید و اما اگر دارای اتصالات مهره ای است می توانید با باز کردن مهره شیلنگ را خارج کنید.
  • محدود کننده فاضلاب جدید را در محل خود نصب کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که فلش جریان آب در این قطعه به سمت فاضلاب باز می گردد.
  • شیلنگ ورودی و خروجی فلو فاضلاب جدید را به اتصالات فیتینگی یا مهره ای نصب کنید.
  • دستگاه تصفیه آب را به برق متصل کنید.
  • شیر ورودی اصلی آب را در حالت بسته قرار دهید.
نحوه تعویض فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

نحوه تعویض فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *