نحوه ی هواگیری هوزینگ های پیش تصفیه ی پیوری واتر

نحوه ی هواگیری هوزینگ های پیش تصفیه ی پیوری واتر

بعد از نصب دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر و یا تعویض قطعات و فیلترها ممکن است مقداری هوا درون دستگاه محبوس شوند و آب خروجی از شیر برداشت دارای حباب های ریزی باشد.

حباب های ریز مشکلی در دستگاه تصفیه آب بوجود نمی آورند اما اگر در نقطه ای تجمع کنند باعث اختلال در روند فیلتراسیون می شوند.

برای اینکه اطمینان خاطر داشته باشیم که بعد از تعویض فیلترها مشکلی برای دستگاه بوجود نمی آید هوزینگ های پیش تصفیه را هواگیری می نماییم.

البته به غیر از هوزینگ ها قطعات دیگری مانند فیلترهای اینلاین و مخزن نیاز به هواگیری دارند. اما ما در این مطلب می خواهیم نحوه ی هواگیری هوزینگ های پیش تصفیه ی پیوری واتر را توضیح دهیم.

بر روی یکسری از هد هوزینگ ها یک پیچ و یا دکمه ای وجود دارد که برای هواگیری هوزینگ تعبیه شده است. با استفاده از پیچ گوشتی آن را کمی بچرخانید تا هوزینگ هواگیری شود. البته ممکن است این دکمه به صورت فشاری باشد و باید به سمت داخل آن را فشار دهید.

در هوزینگ هایی که این دکمه و یا پیچ را ندارند باید در هنگام فعالیت دستگاه و زمانی که هوزینگ پر از آب است با استفاده از آچار هوزینگ، آن را کمی باز کنید و اجازه دهید آب از لبه ی هوزینگ سرازیر شود.

این کار باعث می شود هوای درون هوزینگ به طور کامل تخلیه شود. این کارها را باید برای تک تک هوزینگ های پیش تصفیه انجام دهید.

نحوه ی هواگیری هوزینگ های پیش تصفیه ی پیوری واتر

نحوه ی هواگیری هوزینگ های پیش تصفیه ی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *