کلگی هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

کلگی هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیوری واتر تعدادی فیلتر وجود دارد که به صورت کارتریجی طراحی می شوند و برای اینکه بتوانند فرآیند تصفیه را انجام دهند باید درون محفظه ای قرار گیرند.

به این محفظه های نگهدارنده فیلتر، هوزینگ گویند. هوزینگ ها در سه مدل شفاف، مات و هوزینگ ممبران ساخته می شوند و از دو قسمت کلگی (gape) و بدنه تشکیل شده اند.

کلگی یا هد هوزینگ وظیفه ی اصلی را انجام می دهد و محل ورود و خروجی آب از هوزینگ است، در بدنه هوزینگ نیز فیلتر قرار می گیرد و آب وارد آن می شود که بعد از تصفیه از خروجی هوزینگ خارج می شود.

کلگی هوزینگ ها در انواع مختلفی ساخته می شوند و به صورت دابل اورینگ و یا تک اورینگ می باشند. اورینگ ها باعث آب بندی بهتر هوزینگ می شوند و از نشتی هوزینگ جلوگیری می کنند.

کلگی هوزینگ به صورت رزوه از داخل و رزوه از بیرون طراحی می شود و با بدنه ی هوزینگ به صورت نر و مادگی قرار می گیرد.

همچنین بر روی بعضی از مدلهای کلگی هوزینگ پیچ و دکمه ی هواگیری وجود دارد که بتوان به راحتی بعد از تعویض فیلتر، هوزینگ را هواگیری کرد.

کلگی هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

کلگی هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیوری واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *