فواید تصفیه آب خانگی

در عصر حاضر مردم برای حفظ سلامتی خود از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده میکنند زیرا در تصفیه خانه های شهری آلودگی ها و بسیاری از مواد معلق در آب از بین نمی رود و همچنان در آب شرب باقی می ماند.

تصفیه آب های خانگی با سیستمی مدرن و پیشرفته آلودگی های آب را کاملا از بین می برند. برخی از مردم بر این باورند استفاده از دستگاه تصفیه آب، مواد معدنی و املاح آب را حذف می کند و بر سلامت انسان ها تاثیر بدی میگذارد اما در واقعیت چنین نیست این مواد معدنی و املاح برای بدن انسان غیر قابل جذب و حتی مضر نیز هستند. بسیاری از بیماری هایی نظیر سنگ کلیه از طریق همین املاح ایجاد می شود.

بعضی از افراد نیز بر این باورند جوشاندن آب کار تصفیه آب را انجام می دهد، و این باور نیز اشتباه است. جوشاندن آب فقط در موارد آلودگی میکروبی عمل می کند.

پس به این دلیل می باشد که از فواید دستگاه های تصفیه آب خانگی گفته میشود.

این دستگاه ها به روش اسمز معکوس آب را تصفیه میکنند. در اسمز معکوس آب خام توسط پمپ به داخل محفظه ای که دارای غشاء نیمه تراوا است رانده می شود و چون ناخالصی ها قادر به عبور از غشاء نیستند ازاین رو در یک طرف غشاء آب تقریبا خالص و در طرف دیگر آب تغلیظ شده وجود خواهد داشت.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Roby گفت:

    Dag nabbit good stuff you whpnaerspippers!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *