قطعات دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب بسته به میزان آبی که مورد نیاز است به سه نوع صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی تقسیم می شوند. دستگاه تصفیه آب از قطعات مختلفی از جمله: فیلترها، پمپ، پایه، هوزینگ ها و اجزای دیگر تشکیل شده است.

قیمت دستگاه تصفیه آب بسته به کیفیت قطعات به کاررفته در آن، و اصل بودن و نبودن آن ها و همچنین خدماتی که پس از خریداری دستگاه ارائه می شود، می توان کاهش یا افزایش یابد.

توجه داشته باشید که در هنگام خریداری دستگاه تصفیه آب از کیفیت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل فرمایید و به خدمات پس از فروش دستگاه نیز توجه کنید.

در صورتی که پس از خریداری دستگاه مشکلی فنی حاصل شود با داشتن خدمات پس از فروش می توان از متخصصان مجرب در این زمینه استفاده کرد و مشکل را حل نمود. به منظور سلامت دستگاه تصفیه آب باید فیلترهای آن را در موعدی مشخص تعویض کرد و انجام این کار باید به متخصصان واگذار گردد. خدمات پس از فروش شامل تعویض فیلتر نیز می گردد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام کشور سازنده بر روی دستگاه به صورت لیزری، آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *