دستگاه تصفیه آب خانگی ro

بهترین راه انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی، بررسی عملکرد و سیستم بکار رفته و روش تصفیه آب در این دستگاه هاست. دستگاه تصفیه آب خانگی ro به روش نوین اسمز معکوس آب را به طور کامل تصفیه می کند.

دستگاه های تصفیه آب به رو اسمز معکوس شامل 6 مرحله اصلی می باشد. آب با عبور از فیلتر های مختلف تصفیه می شود و در صورت نبود هر یک از فیلتر ها فرآیند تصفیه آب کامل نمی شود.

دستگاه هایی که با روش  اسمز معکوس کار می کنند که به اختصار به آن ro گفته می شود، در فیلتر چهارم، ممبران که قلب دستگاه می باشد عمل اسمز معکوس انجام میشود.

طراحی سیستم ro به گونه ای است که می تواند کوچک ترین ویروس ها، باکتری، ذرات معلق، فلزات سنگین و… را از آب حذف کند.

فیلتر های ممبران موجود در بازار در مدل های مختلفی ارائه می شود. برای خرید فیلتر ممبران باید به نکاتی مثل ضمانتنامه معتبر و پایین نبودن دقت ممبران که باعث ورود ذرات بزرگتر از منافذ فیلتر به آب می شود و یا تولید حجم بیشتر آب توجه کرد. مثلا تولید حجم بیشتر آب دلیل بر با کیفیت بودن این فیلتر نیست.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *